Nu kan ik ontvangers enzo bouwen zonder steeds weer een voeding en eindtrap er in te moeten bouwen. Deze krikt het geluidsnivo van je soundcard, mp3speler of 0V1 met gemak op tot een geluidnivo waarbij je oordopjes nodig hebt.
Bouwen met buizen vereist wat meer mechanisch werk maar is erg leuk en relatief eenvoudig. Zo'n buis biassen is nog redelijk eenvoudig te berekenen. Het spul is ook redelijk hufterproof. Je molt het niet zomaar even door statische electriciteit of iets te warm solderen. Compact wordt het niet maar het leeft wel. Je bouwt iets op een chassis maar dat kan ook gewoon printplaat zijn op pootjes. Dat geheel kun je dan weer in een kast bouwen als je wil. Je hebt wel wat dikkere weerstanden nodig en ben voorzichtig. 250V gelijkspanning bijt veel harder dan wisselspanning en een dreun heb je zo te pakken met die dikke elco's.


Sorry tjalling ik weet niet hoe ik moet uploaden. Want ik heb ook nog foto's van racal's, oude yaesu's oftwel mijn opvanghuis voor verweesde buizenbakjes
//TJ: Ik zie dat het je inmiddels is gelukt, ik heb ze hier ook even als attachment toegevoegd.
Fred